• de
  • en
  • tr

Morpho'nun En Popüler Ürünlerine Göz Atın!

Morpho Original Visco Yatak

Morpho Pupa Hybrid Visco serisi

Dünyanın tüm ileri teknolojileri Morpho Original Visco serisinde sizler için bir araya getirildi.

DETAYLI İNCELE
4990 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Morpho Hecuba Visco Yatak

Morpho Hecuba Hybrid Visco serisi

İhtiyaç duyduğunuz destek ve konfor ile tasarlanan Morpho Hecuba Visco Hybrid serisi ile tanışın.

DETAYLI İNCELE
4690 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Morpho Pupa Visco Yatak

Morpho Original Visco serisi

Ekonomik fiyata konfor arayanlar için tasarlanan Morpho Pupa Visco Hybrid serisini keşfedin.

DETAYLI İNCELE
4390 TL'den Başlayan Fiyatlarla

100 Gece Deneyin
Memnun kalmazsanız koşulsuz para iadesi garantisi

Ücretsiz Teslimat
Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat

Müşterilerimiz Memnun
10 yıl garanti süresi

Kutuda Hızlı Teslimat
Morpho Visco yataklar 1-3 iş gününde teslim edilir

Sıkça Sorulan Sorular
Visko malzemesi ile üretilen yataklara visko yatak denir. Hafızalı ya da akıllı sünger adıyla da bilinen (Memory foam) 1960’lı yıllarda Amerikan Uzay Araştırma Dairesi (NASA) tarafından astronotların seyahatleri sırasında omurgaya binen yükü ve basıncı azaltmak için geliştirilmiş bir teknolojidir. Sonraki yıllarda, kullanımının rahatlığı ve işlevselliği nedeni ile endüstri ortamına sunulmuştur. Bilinen tabiri ile Visco, dokunduğumuzda ya da yattığımızda vücudumuzun şeklini alan süngerin ismidir. Visco Elastic malzeme vücudunuzun ağırlığı ve sıcaklığı ile beraber yatağa yaptığınız basınç sonrasında yumuşar ve vücudunuzun şeklini alır. Ayrıca; visco yataklar açık hücreli bir yapıya sahip olduğu için, hijyen açısından sıradan yataklara oranla bakterilere karşı son derece dayanıklı olup, mikropların neden olduğu küf, akar, ve kokuları barındırmaz. Morpho yetişkin yatakları ve yastıkları visko malzemesi esas alınarak üretilmiştir.
Visco yataklar uyku esnasında kullanıcını vücut şeklini alarak, vücudun tüm noktalarına basınç uygular ve bu sayede sağlıklı kan dolaşımı sağlar. Bu sebeple visco yataklar en sağlıklı uykuyu sunmaktadır.
Her visko yatak içerisinde kullanılan bileşenlerden ötürü farklı özelliklere sahiptir. Genel anlamda her biri visko yatak olarak adlandırılmışta olsa temelde farklılık gösterebilir. Bu çeşitlerden en standart olan Visco olarak bilinen temel visco sünger malzemesidir. Bunun yanısıra Morpho yataklarında da kullanılan lisans altına alınmış Visco Cellpur® , Visco Jel gibi farklı türde daha da geliştirilmiş visko çeşitleri bulunmaktadır.
Visco kalınlığını ürünün bütçesini belirleyen en temel unsurdur. Visco yapı itibariyle kullanıcının vücudunun şeklini alır , satın aldığınız yataktaki visco kalınlaştıkça yatağın içine batma, gömülme durumunuz artacak ve konfor yerine memnuniyetsizlik doğacaktır. Bu nedenle en sağlıklı visco kalınlığı olan minimum 3 ile maksimum 5 cm arasındaki visko katman kullanılan yatakların tercih edilmesi en sağlıklı uykuyu beraberinde getirecektir. Bununla beraber 3 cm altında kullanılan visconunda gerçek kullanım amacını yerine getiremeyeceğinden kullanılması tavsiye edilmemektedir.
Tüm Morpho ürünlerinde kullanılan bileşenler özenle belirlenmektedir. Amacımız fayda maliyet dengesi içerisinde en sağlıklı ürünleri üretmektir. Tüm Morpho ürünleri Viscojel® Coolmax® Cellpur® Sanitized® lisanları altında olan bileşenlerden oluşmuş olup , hijyenik ve sağlıklı uyku üretim amacı olarak esas alınmıştır.
Morpho Visco yataklar 10 yıl garanti kapsamındadır. Garanti koşulları ile ilgili daha detaylı bilgiye sözleşmeler bölümünden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Morpho visco yatakları üretilirken yatak üretim sanayisinin yaklaşık %95 inde kullanılan Solvent bazlı sağlığa zararlı kimyasal çözücüler kesinlikle kullanılmamaktadır. Morpho yatakların üretimin de maliyeti ve üretim süreci çok daha zor olan Hotmelt yöntemi kullanılmaktadır.
Morpho ürünlerini şimdilik sadece www.morphosleep.com adresinden temin edebilirsiniz, bunun amacı mağaza maliyetlerinden uzak kalıp , müşterilerimizin bütçelerine en uygun ürünleri sunabilmektir.
Morpho yataklar tüm Türkiye ye ücretsiz olarak 3-5 iş günü içerisinde Horoz Lojistik firması ile müşterimizin kapısına kadar teslim edilmektedir. İstanbul içi siparişlerde 24 saatte kendi ekiplerimizle teslimat yapmaktayız.
Morpho visco yatakları, üretimi sonlandıktan sonra, preslenir, vakumlanır ve rulo şeklinde sarılarak özel bir kutuya koyulur. Roll Pack olarak bilinen bu paketleme şekli ürünün visco malzemelerden üretilmesinden ötürü ürün formuna kesinlikle zarar vermemektedir.
Morpho yatakların dış yüzeyi özel kılıf şeklindedir , fermuarlı dış kılıfını 30 derece hassas yıkama modunda yıkayabilirsiniz yada kuru temizletebilirsiniz.
Talep edilen ölçülere göre özel üretimler yapılabilmektedir. Bunun için 0850 450 8958 yada destek@morphosleep.com mail adresimizden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Morpho yatakları üst yüzeyleri tamamen visco teknolojisi ile donatılmıştır. Morpho Pupa ve Hecuba serisi ürünlerimiz tek taraflı kullanıma sahip olup , Morpho Original serisi ürünümüz dilenirse daha sert olan diğer yüzeyiyle kullanılabilir. Bunun için yapmanız gereken Morpho Original yatağınızın kılıfını çıkarıp ters çevirmektir.
Morphosleep.com sitesinde yapılan tüm işlemler İyzico ödeme platformu güvencesi altında olup, tüm kredi kartlarına 12 ay'a kadar taksit imkanı sunulmaktadır.
Belki de sizin için en keyiflisi ve kolayı bu olacak Tek yapmanız gereken ürünü kutusundan çıkarmak, kullanacağınız platform üzerine sermek, ve üzerinde bulunan vakumlu paketi ürüne zarar vermemeye özen göstererek açmak. Yatağınınız çok kısa bir sürede kullanıma hazır olacaktır.
Tüm Morpho ürünleri Türkiye de üretilmektedir.
Satın aldığınız ürün ile birlikte sizlere ulaştırılan faturanız garanti belgesi yerine geçmektedir. Bunun dışında Morpho garantisi için herhangi bir belgeye ihtiyacınız olmayacaktır. Bizlerde KVKK gereğince faturanızı belirlenen süre zarfında sizler için saklıyor olacağız.
Evet alınır, Morpho ekibi olarak hem de en doğrusunun bu olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bir mağazada gördüğünüz ve ortalama 15-20 dk. inceleme fırsatı bulduğunuz bir yatağı almak ne kadar sağlıklı bir seçim olabilir? Bu yüzden yatak, aslında size 100 gün deneme süresi sunan sitemizden alınır.
Tek kişilik yatak ölçüleri ile çift kişilik yatak ölçüleri aynı olmadığından fiyat farkı bulunmaktadır.
Visco yataklarımız ister tek kişilik visco yatak ister çift kişilik visco yatak aralarında herhangi bir malzeme farkı bulunmamaktadır. “Tüm yatak üretim reçetelerimiz koleksiyona göre özenle hazırlanmıştır.”
Websitemizde Morpho Sleep markası haricinde bir yatak satışı yapılmamaktadır. Morpho Sleep siz değerli müşterilerimizin gözünde en iyi yatak markaları arasında olmak için gece gündüz çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.
En iyi visco yatak malzeme kalitesi,"kullanılan hammadde sertifikası", üreticisi ve satış sonrası desteği ile değerlendirilmelidir. Bu sebeplerden ötürü en iyi yatak markası olmaya çalıştığımız gibi en iyi visco yatak markası olmayı da hedefliyoruz.
Siz değerli müşterilerimize en iyi ortopedik yatak sunma gayreti içinde olduğumuzdan fiyatları olabildiğince makul tutmaya çalıştığımızı en başta belirtmeliyiz. Ortopedik yatak fiyatları kullanılan malzeme, işçilik ve satış sonrası operasyonlar baz alınarak fiyatlandırılmakta olup dönemsel olarak ortopedik yatak kampanyalarımız doğrultusunda sizlere indirimli satın alma imkanı sunmaya çalışmaktayız.

Türkiye'nin En Doğal Visco Yatakları

Bizden haberler

EN SON HABERLER İÇİN KAYIT OL