Biz Kimiz?

MorphoSleep özenle tasarlanmış modern, rahat ve yüksek kaliteli uyku ürünlerini üretmek için doğdu.

Yaklaşımımız basit: Kalite bizim için en önemli şey. Ürünlerimiz harika olmalı. İkincisi, en kaliteli ve özel malzemelerden üretilmeli. Son olarak, ürünleri erişilebilir fiyatlara sunmak için aracı olmadan kendimiz üretip göndermeliyiz.

 

Biz 25 yıllık perakende mağazacılık geçmişi olan bir ailenin Y kuşağıyız.

 

Bugün Türkiye'nin online kanallarında en kaliteli visco ve lateks yataklarını üreten bir marka olsak da aslında hikayemiz İstanbul'da 1990'ların başında kurulan bir perakende şirketi olarak başladı. Yıllarca bu sektörde insanların yaşam ve evleri için ihtiyaçlarını değerlendirip perakende mağazacılık anlamında insanlara hizmet ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Aslında yatak ve uyku ürünleri bizlerin perakende mağazacılık dünyasında en çok önem verdiği ve insanlara sunmaktan keyif aldığı kategorilerden bir tanesi idi ve en sonunda kendi markamızı oluşturduk.

Perakende dünyasında elde ettiğimiz bunca yıllık tüketici ve teknoloji deneyimleri bizlerin fayda ve maliyet dengesi en verimli olan ürünleri üretmesini sağladı.

Bunu sağlarken uykunun insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu hiç bir zaman unutmadık. Daima kalite ve insan sağlığını ilk öncelik olarak benimsedik.

Uykunun, bizi yenileyen süper bir güç olduğuna inanıyoruz. Sağlıklı ve deliksiz bir uyku her şeyi değiştirir, hayatımıza çok şey katar. Morpho Sleep ekibi olarak yorgun bir sektöre neşe getirmek için buradayız. Herkesin uykuyu bizim kadar sevmesini istiyoruz! İyi dinlenmiş bir dünyanın potansiyeli için esnemeleri gülümsemeye çevirmenin yollarını arıyoruz. Her seferinde daha iyi bir sabaha uyanabilmeniz ve güzel bir rüya kazanabilmeniz için, biz sürekli uykuya çalışıyoruz.

Dünya’nın en iyi üreticilerinden oluşan tedarikçi kaynağımız ve inovatif yaklaşımımız ile iyi bir uyku için ihtiyacınız olan uyku ürünlerini ürettik.

 

Logomuz 

Mavi Morpho Kelebeği; Orta ve Güney Amerika’nın ev sahipliği yaptığı, dünyanın en büyük ve en güzel kelebeklerinden bir tanesidir. Hem estetik, hem de kusursuz şekilde yaratılmıştır. Bu muhteşem kelebeğin kanatları parlak mavi renkte olup, kanatlarının altındaki kahverengi renk kamuflaj görevi görür. Çok sevdiğimiz logomuzun girdiği tüm evlere de aynı şekilde güzellik getirmesini umuyor, sizi günün yorucu ve stresli kısmından uzaklaştırmasını diliyoruz.

İnanıyoruz ki, Morpho Sleep ile her zamankinden daha iyi dinlenmiş ve daha formda hissederek uyanacaksınız.