GARANTİ SÖZLEŞMESİ

NELER GARANTİ KAPSAMINDA?

Biz ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve ürünlerimizde hata, ayıp ortaya çıkması halinde yasal garanti hizmeti sunuyoruz. MORPHO SLEEP garantisi, internet sitemizden satın almış olduğunuz üründe, garanti süresi kapsamında ve garanti şartlarına uygun davranmak şartıyla, malzeme veya üretim hataları belirlendiği takdirde garanti şartları devreye girer. Bu durumda, herhangi bir ek ödeme yapmanıza gerek kalmadan ürününüz tamir edilir, yenisi ile değiştirilir ya da ürünün ücretinin hatalı kısmı talebiniz halinde para iadesi olarak size geri ödenir.


GENEL KOŞULLAR

MORPHO SLEEP garanti şartları ve verilen ek garantiler T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünce belirlenen garanti şartlarına ilave olarak sunulmuş olup, hiçbir şekilde yasalardan doğan tüketici haklarını etkilemez. Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne başvurulabilir. 


MORPHO SLEEP, ürünlerin normal kullanım şartlarında, zaman içerisinde doğal olarak yıpranacağın dikkate alarak garanti verir. Garantinin geçerli olması için ürünün montaj kılavuzuna uygun şekilde monte edilmesi gerekmektedir.


Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan koşullara aykırı ve olağan dışı kullanılmasından, doğal yıpranmalar ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.


Garanti süresi, 10 yıldır.


Garanti süresi satış belgesi üzerindeki malın teslim tarihinden itibaren geçerlidir. Ürünle birlikte tarafınıza ulaştırılan, ürün faturası garanti belgesi yerine geçmektedir..


Garanti koşulları kapsamında değişim yapılacak ürünün halen MORPHO SLEEP ürün stoğunda yer almaması durumunda, MORPHO SLEEP mağazasının tespit edeceği muadil bir ürün ile değiştirme yapılır.


MORPHO SLEEP, online mağazasında satılan ürünlerin tamamını veya bir bölümünü piyasadan kaldırma ve/veya tekrar piyasaya sürme hakkını saklı tutar.

MORPHO SLEEP Müşteri Hizmetlerine yazılı ya da şahsi başvuru yaparak garantiden yararlanabilirsiniz.

Garanti koşulları ilgili kanun, yönetmelik ve ekonomik ömre göre belirlenmiştir. Garantiden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken; satış faturasını muhafaza edip ürün bakım önerilerine dikkat etmek ve satın aldığınız ürünleri denetlememize izin vermenizdir.

MONTAJ, KULLANIM VE BAKIM TALİMATLARI

Garantiden yararlanabilmek için paketlerde yer alan montaj, kullanım ve bakım talimatlarına uyulması zorunludur. Ayrıca bu talimatları MORPHO SLEEP internet sitemizde de bulabilirsiniz.