icon
  • tr
  • de
  • en
Hasan B. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Bu markadan yaptığım alışveriş sürecini anlatayım. Araştırarak kendim karar vererek aldığım yatak çok kısa bir sürede teslim edildi. Paketleme çok iyiydi ve hasarsız olarak ürünü teslim aldım. 101 günlük deneme süreci başladı. Yeni bir yatak olduğu ve dolayısıyla kendi alışma sürecimi de dikkate alarak tüm deneme sürecini tamamladım ama bir sorun vardı ve maalesef vücuduma çok sert geldi yatak. Bel ağrılarından sık sık uyandım ve iade ya da değiştirmeye karar verdim. Müşteri hizmetlerinden Merve Hanım tüm süreçte desteklerini sağlayarak tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yardımcı oldu. Önce bir yatak üstü ped ile sorunu çözmeye çalıştık. Firmanın bu ilgisine karşılık vermek için sonuna kadar olumlu sonuç alırım diye 1,5 ay kadar denemeye devam ettim fakat maalesef fayda etmedi. Firmaya memnuniyetsizliğimi ifade ettiğimde firma aynı kibarlıkla çözüm için gayrete devam etti; hatta iade vermeyi teklif etti. Ben firmaya açıkçası güvendim ve yataktaki kumaş ve malzeme kalitesini gördüğümden orta sert konforundaki diğer modelle değiştirme talep ettim ve hemen kabul edip 2-3 içinde memnun kalmadığım ürünü alıp yenisini teslim ettiler. Evet aradığım buydu. Samimi söylüyorum bu kadar rahat bir yatakta yatmadım. Vücudum bunu kabul etti ve deliksiz uyuyorum. Markaya müthiş ilgi ve müşteri hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ürün dediğim gibi kusursuz. Herkese tavsiye ederim.

G.S. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Çok daha pahalı ürünleri kullanmama rağmen, kısa süren konfor etkileri, uzun/karmaşık nakliye süreçleri, kafa karıştıran üretim teknolojileri ve kısa süren garanti periodlari beni yoruyordu. morpho markasını internet üzerinden buldum. fiyatının çok uygun olması kalite konusunda endişelendirsede aynı gün nakliye hizmetlerinden ötürü şans vermek istedim. ilk gun uyuku kalitemi oldukça artırdı şuan oldukça memnunum.

Murat E. - İzmir Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Önce kızım, 5 yil sonra da oğlum için Morpho Classic modelini aldım. Kalitesine kesinlikle hayranız. Hani insan çocukları için en iyisi olsun ister ya, işte bu ürün o ürün. Hele bir de Glowy Night lamba hediye ettiler ki, bu kadarını beklemiyorduk. Çok kullanışlı müthiş bir lamba. Doğru insanlar, doğru ürünü satıyorlar. Hepsine emeklerine sağlık diyorum. İlgileri için çok teşekkürler.

Şule Ü. - İzmir Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★

Morpo orjinal Yatağı alalı henüz 3 hafta oldu. Şu an için çok memnunum diyemem. Çünkü omuz, boyun ve bel ağrılarım çok oldu yatakta yatmaya başladıktan sonra. Ancak Merve hanıma bu konuyu ilettiğimde en sağlıklısının 30 gün deneme olacağını söyledi. Bakalım sonuç ne olacak bekliyorum. Gelişmeleri tekrar buradan yazarım. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.

Umit K. - Tekirdağ Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Zamaninda ve duzgun teslimat, yatak kalitesi oldukca iyi.

Tayfun E. - Bursa Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Eşim ve ben yatağımızı değiştirmeye karar verdiğimizde aslında yatak ihtiyacının ne derece önemli olduğunu ve hayatımızın üçte birinin uyuyarak geçtiği düşüncesi bizleri MORPHO SLEEP markasına yönlendirdi ve iyi ki de öyle oldu. Bu 80 günlük hikâyemiz de yatak satın almadığımızı baştan belirtmek isteriz. Şöyle ki insanlar internetten alışveriş yaparken acaba karşı taraf beni dolandırır mı? , yatak yerine başka bir ürün gelir mi? , söylenen sözlerin arkasında dururlar mı? Kullanılmış ürün gönderirler mi? Tüm bu soruları başta bizde sorduk eşimle. Ancak telefonun öbür ucunda ki MERVE Hanım bizim tüm bu olumsuz düşüncelerimizi yok etti. Onca yazışmadan ve onca telefon görüşmesinden sonra yatağımızı Merve hanımdan sipariş ettik. Kargolama ve ürünün muhafazası mükemmele yakındı. Ürün evimize geldiğinde kolayca kutusundan çıkartıp yerine yerleştirdik. İlk başta 3-4 saat kadar üzerine yatılmaması gerekiyor öylede yaptık. İlk 4 5 gün çok fazla bir şey anlamıyorsunuz. Fakat günler ilerledikçe benim bel ağrılarımda azalma oldu. Fakat eşimin ağrıları artmıştı. 100 günlük deneme sürecinde yatağımızı iade etme kararı aldık. Ve tekrardan Merve hanımı rahatsız ettik. Merve Hanım bizleri tüm içtenliği ile dinledikten sonra sorun olmadığını ve kargo firmasını yönlendirebileceğini bizlere bildirdi. Ürünü kargo firması cumartesi günü aldı ve Salı günü MORPHO SLEEP deposuna ulaştı. Hızlı bir şekilde Merve Hanım ücret iadesi işlemini gerçekleştirdi. Dünyada aslında iletişimin ne denli önemli olduğunu bizlere yaşayarak gösterdiği için MERVE Hanım ve tüm MORPHO SLEEP ailesine teşekkür ederim. Yataklarda tıpkı elektronik eşyalar gibi biraz şans işidir. Bizim bedenimize yatak belki uygun gelmedi ama baştan sona mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşadık. Bu yorumu okuyan kişilere tavsiyem gönül rahatlığı ile yataklarınızı alabilirsiniz. Ücret konusunda ve müşteri memnuniyeti konusunda çok şanslı olacağınızı unutmayın lütfen. Sağlıcakla kalın.

Çağrı K. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Üründen gayet memnunum, kullanalı 2 haftadan fazla oluyor. Ürün vakumlu ve hasarsız bir şekilde geldi, açtıktan sonra 2 saat bekledim ve kullanıma hazır haldeydi, paketlemesi gayet düzgündü. Original serisinin en sert opsiyonunu satın aldım. Bugüne kadar hep sert yataklarda yatmış biri olarak bu tür yumuşak yataklara geçiş için ideal bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Ek olarak Olgun Bey de ürün tanıtım ve satış sürecinde ziyadesiyle alâkardı ve merak ettiğim soruların neredeyse ben sormadan cevaplarını verdi. Başından sonuna memnun kaldım, herkese tavsiye ederim

Merve Y. - Mudanya Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Öncelikle çalışanı olan Merve Hanım'ın ilgisine hayran kaldım kendisi iletişim kurdu ve tüm kibarlığı ile her soruma detaylı şekilde cevap verdi 🙏 yatak için henüz yorum yapamıyorum hala alışma sürecindeyiz fakat ilk izlenim gerçekten aradığımız yatağı bulduk yönünde

Sinan V. - Kocaeli Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★

Original ürünü kullanıyorum. Bundan önce yaylı yatak kullandım. Boyun sırt bel ağrılarım var. Beklentim, bu ağrıları ortadan kaldıracak değildi. Ancak ilk değilse ikinci gece uyku konforumu başka bir çizgiye taşıdı. Marka; özenli, titiz ve prensipli. Öneririm. Ancak; akşamdan sabaha ağrılarınız varsa bu durum kaybolacak değil. O konu başka bir konu. Teşekkürler Morpho.

berna g. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Aldığım visco yatak gerçekten çok rahat ve bel ağrılarıma çok iyi geldi. Siparişi verdiğim gün elimdeydi çok memnun kaldım.

Cavit G. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yatak sorunsalımızı gerçek anlamda çözdük diyebilirim. Daha önceden internet üzerinden yatak almıştım ama iade etmekte çok zorlanmıştım.Morphodaki İade hakları çok geniş olmasına rağmen buna gerek duymadım hiç. Yatak alınca yastık da aldık, ikisini de cok memnun bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz. Merve hanıma ilgilsinden dolayı teşekkür ediyorum.

KÜRŞAD G. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Bir ürünün uyku kalitesini bu kadar arttıracağını asla düşünmezdim, gece en iyi ihtimalle bir kez uyanan biri olarak ilk geceden itibaren deliksiz bir uyku çekmeye başladım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendiniz için yapabileceğiniz harika bir yatırım.

Onur A. - Bursa Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★

Ürün çok kaliteli,sağlıklı uyku için çok iyi, bize biraz sert geldiği için aidesini istedik, bi tık yumuşağını alacağız onun dışında müşteri memnuniyeti son derece ön planda iade etseniz bile kişilik ve karakterleri değişmeden yardımcı olurlar hatta çoğu kez onların bizi aradığını biliyorum hem ürün,hemde ayrıcalıklı bir hizmet veriyorlar ellerinize sağlık.

Arzu T. - Aydın Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Fiyatı biraz yüksek ama inanın değer. Yastıklarını da aldık ve yaz sıcağında serin serin uyuyoruz. Eşim ve ben ikimizde çok sıcaklayan insanlarız, her sabah çarşaf, yastık değiştirip yastıkları kurutmaya çalışırdık. Kullanmaya başladığımızdan bu güne bu ritüeli unuttuk. Müşteri danışmanı Merve hanım çözüm üretmek için gerçekten çok çabalıyor ve kesinlikle memnun kalmanızı sağlıyor. Beş yıldız az bir beş yıldızda benden gelsin.

sadettin ç. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★

Henüz yatmadik ancak,iyi gözüküyor.

Barış a. - Kocaeli Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yıllarca kalite kontrol mühendisliği yapmış biri olarak her yıldızı sonuna kadar hakeden bir firma ile tanışmış olmanın memnuniyeti içerisindeyim ve her bir çalışana teşekkürü bir borç bilirim. Yatak için en özet kelimem yıllar sonra ilk kez dinlendiğimi hissettim üstelik ilk gecenin sabahında, o yüzden tavsiye etmenin ötesinde kefilim diyebilirim :) ürünün memnuniyetinin yanında firmanın müşteri ilişkileri hızlı geri dönüşleri ve en önemlisi bir prosedürün yerine getirilmesi değilde 1. önceliklerinin sizi memnun etmek olduğunu samimi bir şekilde hissediyorsunuz bu benim için üründen çok daha kıymetli ve giderek özlenen bir ticari ahlak anlayışı

Alp T. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Internette okuduğum yorumlar sonucunda aldim. Daha önce geceleri uyaniyordum. 1 aydır bu yatağı kullanıyorum ve geceleri uyanmam cok azaldı. Biraz sert fakat çok rahat.

Deniz T. - Trabzon Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Üründen cok memnun kaldim

HAKKI M. - Balıkesir Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Morpho mağazasından satın almış olduğum yataktan çok memnun kaldım,müşteri temsilcisi Merve hanımdan ilgisinden ötürü minnettarım,bana her konuda çok yardımcı oldu.

Deniz S. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Satın aldığım andan itibaren her şey harika ilerledi. 1 gün sonra yatağım teslim edildi. Müşteri ilişkileri alışılmışın dışında çok çok iyi. Yatak zaten muazzam. Evlenme sürecinde yaptığım en verimli alışveriş oldu.

Mustafa A. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

İlk bir kaç gün adapte olamadım ama şuan gerçekten çok derin ve deliksiz uyuyorum teşekkür ederim morpho

Mehmet K. - Bursa Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Boyun düzleşmesi sebebiyle, çok ağrı çekiyordum. Yatağı kullanmaya başladığımdan beri, ağrılarım gerçekten çok azaldı.

Kadir Y. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

5 ay önce aldığım yatağın bana ve kız arkadaşıma biraz sert geldiğini söyledim anında ücretsiz çok iyi bi yatak pedi yolladılar şu an bebekler gibi uyuyorum herkese tavsiyemdir

Fırat E. - Ankara Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Üründen ve hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Ahmet İ. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Ürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 hafta oluyor. Oldukça rahat bir ürün. Yüksek seviyede uyku kalitesi arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

İlker C. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yatak almaya karar verdiğimde bir çok markayı araştırdım, her türlü marka ve yatakta bir çok şikayet ve üretici firmanın vurdum duymazlığı sebebiyle vaz geçip basit bir yatakla bu işi bitirmeye karar vermiştim, araştırırken morpho yatak ile tanıştım, ne bir şikâyet nede olumsuz bir durum görmediğim için ürünü almaya karar verdim, yapılan indirimleRead more about review stating Geciktiğim için üzgünüm!r ile bütçeme uygun yatağı aldım bu zamana kadar yattığım en rahat yatak,yaysız olması ayrıca beni cezbediyor 100 gün iade garantili denmesine rağmen doğru tercihi yaptığından emindim ve iade etmeyi hiç düşünmedim, alacaklara şiddetle tavsiye ediyorum muhakkak deneyin pişman olmayacaksınız, ayrıca bana yapılan satıştan firmanın hayvanları koruma derneğine yapacağı 25tl bağış için tebrik ediyorum ve bu marka ile tanışmakta geciktiğim için üzgünüm..

Ezgi Ö. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Dün kullandık ve ağrı ile yattım ağrısız uyandım.

Oral A. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Uzun zamandır yatağımı değiştirmeyi planlıyordum. Bir çok markaya ve ürüne baktım. Bu markayla tanışınca ürününü ücretsiz şekilde 100 gün deneyebileceğimi öğrendim. Daha ürünü ilk gün kullandığımda ne kadar kaliteli olduğunu gördüm. Böyle güzel bir ürün yaptığınız çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile alıp kullana bilirsiniz. Biz çok memnun kaldık

Metin C. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Harika bir yatak çok kullanışlı ve insanı yatarken dinlendiren bir yatak diyebilirim tavsiye ediyorum.

Metin C. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Gayet rahat bir yatak bana ürünü aldıktan sonra telefon açarak en sert yatağımız denildi lakin bunca zamandır sırtımda yay olmadan yatmanın nasıl olduğunu öğrenmiş oldum çok teşekkür ediyorum tüm Morpho Sleep ailesine.

Nurettin O. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Evlendigimizden beri aynı yatagı kullanıyorduk eşimin bel agrılarından dolayı yatagımızı degiştirme kararı aldık , Morpho yu eşim araştırırken bulmuş iyikide bulmuş , kısa bir süredir kullanıyorz ve memnunuz

Erdem T. - Bursa Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Kendim bir perakende mobilya şirketinde mobilya ve yatak satıyo olmama ragmen , morphonun içerigide kullandıgı ürünleri ve sitesini görünce ürün almak istedim ,detaylı bilgi almak istedigim de sagolsun Volkan bey die bir arkadaş uzun uzun anlattı ve ikna oldum iyikide almışım , piayasada muadilinin 7-8 bin TL den aşagı olmayan bir ürün aldım ve cokta memnunum. Akşamları ilk yataga girdigimizde vucudunuzun sıcaklıgı ile yavaşça vucudunuzun şeklini aldıgını hissedebiliyosunz.

Nimet D. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Uzun süredir yaylı yatak kullanan biri olarak çok memnunum , bu denli rahat ve kolay alışabilicegimi bilsem çok daha önceden degiştirirdim , en büyük tereddütüm alışmaktı.Şimdi oglumada tek kişilik bir tane almayı düşünüyorz.

Hande E. - Uşak Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

İnternette baya zaman visco yatak araştırıp buldugum bir marka oldu ve cok memnunum.Fiyat olarakta ideal bence ben hangi siteye baksam 6 bin tl altında visco yatak görmemiştim.

Cemre M. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Alalı 10 gün kadar oldu şimdilik memnunuz hala alışma sürecindeyiz die düşünüyorm , teslimatta yada gönderimde bi sorun yaşamadım.Deneyip görücez !

Zuhal O. - Ankara Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Ne zamandır visco yatak arayışım vardı en sonunda dogrusunu buldugumu düşünüyorum en çokta kimyasal solvent kullanışmamış olması cok hoş , bu konuda baya araştırma yapmıştım .Teşekkürler

Alev Ö. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

lk defa visco yatak kullanıcam biri olarak tereddütüm vardı ama hiçte öle degilmiş gayet net alıştım diyebilirim.İlk bir iki gün zor oldu oda normaldir sonuçta yıllardır uyudugum yatagımı degişitridim

Sarper S. - Kocaeli Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Biz yatağımızı aldık ertesi gün teslim edildi. Daha önce başka bir firmadan aldığımız yatak 20 günde gelemediği için iptal etmiştik siparişimizi. Bu hızda göndermeleri çok büyük bir artı önce bunu belirtmeliyim. Ben internetten yatak alma konusuna sıcak bakmadığım için uzun araştırmalar yaptım. Morpho bu anlamda benim içimi en çok rahatlatan firmaRead more about review stating Her anlamda memnun etti. oldu. Buradaki yorumları biraz abartılı bulmuştum ama doğruymuş. Original serisini aldık yatak bir kaç gün sert geldi ama şimdi alıştık umarım deformasyon konusunda da aynı memnuniyeti yaşarız. Şirket yetkilileri müthiş ilgili ve samimiler. 2. Gecemizden sonra aradıklarında biraz kafamız karışıktı alışamazsak diye sorgusuz sualsiz değişim ve iade alacaklarını söylediler. Fiyat performans ürünü demek bu ürüne haksızlık olur. Yatak gerçekten kaliteli. piyasaya göre ucuz diye biraz daha kalitesiz bir yatak gelecek sanmayın.

Yağmur M. - İzmir Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Eşim de ben de çok hareket ederek uyuyan kişileriz bu yüzden visco yatak tercih etmek istiyorduk fakat sert yatak seviyoruz. Bu ürün tam aradığımız şeydi. Satıcı siparişi aldıktan sonra arayıp normalden sert olduğunu bildirdi ve emin olup olmadığımızı sordu. Beğenmezsek de 100 gün içinde iade edebileceğimizi söyledi. Ürün vakumlu paket içerisinde geliyor ve açtıktan bir kaç dakika sonra hazır hale geliyor. Teslim aldıktan sonraki gün de memnun olup olmadığımızı teyit etmek için bir kez daha aradılar. Paketleme, hız, iletişim her şey kusursuz. Cok teşekkürler.

Ahmet A. - İstanbul Morpho Original Visco Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Alalı on gün oldu gayet güzel sırt ağrılarım için aldım faydasını görmeye başladım.

Onur I. - İzmir Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

İlgilerinden dolayı önce teşekkür ediyorum. Yatağı 3 haftadır kullanmaktayım dinlendiğimi hissediyorum satış önceside sonrasıda çok ilgili bir firma olduğu için öncesinde sorarak ne almamız gerektiğini öğrendik öyle satın aldık internetten gelecek diyerek biraz çekingendik ama yorumları okuyarak aldık araştırdık alacaklara buda faydalı bir yorum olması dileğiyle

ibrahim p. - Sivas Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yıllarca yatak konusunda sıkıntılar yaşadık. Yine bir yatak alma ihtiyacı duyduk ve araştırmaya başladık. Morpho yatak sitesi ile karşılaştım. Biraz inceleyince anladım ki aradığımız yatak bu. Hemen Morpho hecuba visco hybrid yatak almaya karar verdik. Tabi yanında da iki tane visco yastık. İlk kullanıştan itibaren anladık ki biz yıllarca yanlış yatak kullanmışız. Teşekkürler Morpho

mustafa e. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yaklaşık 45 gün önce uzun arayışlar sonrası morpho hecuba visko hybrid bir yatak aldık, fakat bu yatak banada eşimede iyi gelmedi bende sırt ve bel ağrısı yaptı.Morpho çalışanı merve hanım kızımızı aradım sağolsun hemen ilgilendi yatağımızı ufak bir fark verip original visko yatakla değiştirdiler.Bu yatakla ilgili alışma sürecini tamamladıktan sonra yorumumu diğer alacak olanlara faydası olması ümidiyle yazıcam.Yalnız şunu belirtmeden geçmek istemiyorum, firma çalışanlarının tamamında müşteri memnuniyetiinin ön planda olması çok güzel bir özellik bunun için tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.Visko yastık alacak olanlar özellikle yüksek yastıkta yatamayanlar görmeden almamalarını tavsiye ediyorum çünkü biz iki tane aldık kullanamadık yüksek olmasından dolayı değişim ve iade imkanı hijyen açısından yapılmamaktadır. mustafa ERAY.

Kubilay Y. - Kırıkkale Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Öncelikle ilgi ve alakasından dolayı Merve hanıma çok teşekkür ederim. Her soruma detaylı bir şekilde cevap verdi. Kargonun teslim sürecinde çok yardımcı oldu. Ayrıca Horoz Lojistik çalışanı ürünü evimizin içine kadar getirip teslim etti. Sizin nezdinizde onlara da teşekkür ediyorum. Uzun araştırmalarım sonucu Morpho Hecuba aldık. İlk izlenimlerim harika bir yatak. Sonunda aradığım yatağı buldum. Tavsiye ederim. TEŞEKKÜRLER MORPHO.

NURCAN A. - Tekirdağ Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★

Yatak güzel fakat ben henüz alışamadım.

Gizem Ö. - Bursa Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Öncelikle bu konforda bir yatak ürettikleri için ve sadece bizi değil sokak canlarını da düşündükleri için Morpho'ya çok teşekkür ederim. Uykuyu seven biri olarak bu seviyede bir uyku deneyimi hayatımın hiç bir döneminde yaşamadım diyebilirim. Tereddütsüz alın, aldırın! Saygılar

UĞUR B. - Bursa Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Kargo firması ile yaşadığım sorunu çok hızlı bir şekilde çözüp bana tam odaklı müşteri memnuniyeti yaşatan hanımefendiye çok teşekkürlerimi sunuyorum:) 2ad yastık ve yatak çok hoşuma gitti açıkcası , uzun vadede tekrar yorumluyor olacağım , bu yorum için hayvan dostlarımıza destek vermeleri de ayrıca hoşuma gitti .

HALİL T. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★

Şimdilik fena değil bir ay sonra daha rahat ve sağlıklı bilgi yazabilirim

Gülce Ö. - İzmir Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Çok rahat harika bir yatak, sadece 55 kiloyum ve bana biraz sert geldi, pupa alsam daha iyiydi galiba. Çünkü vücudumun şeklini alması için hafif kalıyorum. Deneme süresi bitince belki pupaya geçerim.

Erkmen A. - Adana Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Bir adet çift kişilik hecuba visco yatak aldım.Kullanmaya başladıktan sonra adeta bulutların üzerinde uyuyoruz zannettik o kadar rahat ve insan bedenine uyumlu bir yatak hemen bir adet tek kişilik aynı ürün yatak daha aldım ilave olarak üç adet yastık aldım. Satış anından itibaren firmanın benimle kurduğu iletişim tam anlamıyla mükemmel. Siparişimin adım adım her anından bilgi aldım. Nakliyat firması süper gelmeden önce arayıp bilgilendirildim.Siparişlerim o kadar özenle paketlenmiş ve kapıma kadar hiç bozulmadan gelmişti ki bu kadar itinayla yapılan bir nakliye ilk kez görüyorum. Ürünler için söyleyecek tek bir sözüm var harika,mükemmel ve süper . Yakın tarihte evlenecek olan kızım ürünlere hayran kaldı ve yatak arayışına son vererek alacağı markayı şimdiden seçti

Ersin Ö. - Tekirdağ Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★

Bekledigimiz Verimi alamadik Denemeye Devam.. Özellikle Esime Bel ağrisi yapti Bakalim Bisüre daha Deneyeceğiz

Mustafa U. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Bugüne kadar yaşadığınız, deneyimlediğiniz herşeyi bir kenara bırakın rahatlık, konfor, güzel uyku ve mükemmel müşteri deneyiminiz için Morpho Ailesini tecrübe etmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Satış sonrası verilen destek ve her türlü bilgilendirme için tüm Morpho Ailesine teşekkürleri ailecek bir borç biliriz. Bundan sonra yastik ve bebeğime yatak almayı düşünüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Raziye T. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

2 ay boyunca eşimle birlikte o kadar yatak inceledik ki ne alacağımıza karar vermemiştik morphonun reklamını görünce onu incelemeye aldık yorumlarda çok güzel e daha ne olsun sipariş verdik iki gün sonra yatağım geldi 15 gündür kullanıyorum ve memnunum henüz bazam gelmedi yatağı yere kurup kullanıyorum morphoya beş yıldız az gelir benim gibi kararsızlara gözüm kapalı tavsiye ederim hem yaylı hem visko süper teşekkürler morpho

Utku e. - Tekirdağ Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Uzun araştırmalar ve karşılaştırmalar sonucu almaya karar verdiğim.Daha önceki yatağım türkiyede visconun öncülerinden çok bilindik bir marka olmasına rağmen gerek müşteri ilişkileri gerekse yatak kalitesi beni morpho markasına yönlendirdi.Kararsızlık çekenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Oznur T. - Muğla Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Biz iki tane aldık. ( Hecuba ve Pupa ) İlk olarak çok tereddüt ederek almıştım ancak yaklaşık 20 gün oldu ve oğlum ben bugüne kadar bu kadar ve konforlu bir yatak kullanmadığımızı anlamış olduk. Gönül rahatlığıyla Herkese tavsiye ederim. telefonla bile öncesinde ve sonrasında inanılmaz yardımcı oluyorlar Tüm ekiplerine Teşekkürler.

Sami T. - Aydın Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Babam kısa süre önce bir ameliyat geçirdi bunun üzerine kararsız kaldığım morpho yataklar arasında orta sertlikte olan 100% duyarlı teknolojisi ile harmanlanmış orthopedic yatak deneyimi ağrılar azaldı ve rahatlık paha biçilemez teșekkür ederim emeği geçen herkese 🙏 Aynı zamanda yorum yapıyor olmamızı da keyifli hale getiriyorlar yazdığımız yorum ardından, Hayvanları koruma derneğine 25 TL bağışta bulunuluyor!!! Morpho is the Best 👍

Burak M. - Ankara Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★

Birkaç haftadır kullanıyorum, gayet memnunum. Normalde sert yataklara alışkın olduğum için başlarda biraz yumuşak geldi ancak alışmak uzun sürmedi. Ne kadar kaliteli olduğunu anlamak için henüz erken tabi, bir senenin ardından göreceğiz aynı rahatı sunuyor mu.

Ilgın Y. - İzmir Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

30 yıllık sert bir yatağım vardı. Her sabah bel, boyun ve sırt ağrılarıyla uyanıyordum. Yatak almaya karar verdiğimde birçok markayı içeren detaylı bir araştırma yaptım. Morho açık ara farkla en iyi yorumları almıştı. Başta şüphelerim olsa da denemeye karar verdim. Aldığım en iyi karar diyebilirim. Oldukça size yardımcı olmaya çalışan bir canlı de Tek kelimeyle: Müthiş destek hattı var. Onların da yardımıyla bana en uygun Yatağın Hecuba olduğuna karar verdik. Kolay kurulumu, fiyatları ve en önemlisi kalitesiyle gönlümü fethetti diyebilirim.

Gizem Y. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Harika

Mert K. - İzmir Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

3 model arasında baya araştırdım sagolsunlar bütün sorularıma tek tek sabırla cevap verdiler hatta ne enterasandır ben daha pahalı modeli almak isterken onlar daha uygun fiyatlı olanın benim için uygun olacağını söylediler. 20 günden fazladır kullanıyoruz ve cok memnunuz.

Hande Ç. - Balıkesir Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Özellikle sitedeki görsellere bakarak ve inceleyerek ürünü beğendim , kısa zamanda ulaştı.Beklentimden daha iyi acıkası. Özel kutu içerisinde geliyor olması ekstra bi heyecan verici.

Alpay Ç. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Çok çok güzel Ben geçen sene almıştım Acayip güzel bir de yatak Herkese tavsiye ederim

Sedat K. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Kısa sürede teslimat yapıldı yatak daha yeni olduğu İçin tam alışamadım ama rahat bir yatak

Kumru B. - İstanbul Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

İnternetten degisik markalari arastirmistik Volkan beyin aciklamalari ve sorularima verdigi cevaplar sonucu Hecuba yatakta karar kildik. İlk defa görmeden yatak almistik ve nasil olacak diye biraz da tedirgindik. Ürün siparisimizin ertesi günü geldi Endiselerimizin yersiz oldugunu yatagi yerlestirdigimiz an anladik.Bir haftadir kullaniyoruz. Cok memnun kaldik. Teşekkürler

Esma O. - Manisa Morpho Hecuba Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Başka bir firmanın çok popüler visco yatağını almayı düşünüyorken Morpho ile karşılaştık. Hem fiyatlar daha uygun hem de çok kaliteli.

Şebnem Ç. - Antalya Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Baştan sona iletişimde olmaları ve samimi yaklaşımları harika. Hecuba yatağı seçmiş olmama rağmen daha uygun fiyatlı olan pupa visco yatağı önerdiler ve kesinlikle de doğru seçim oldu. Yatakta birbirinin dönüşlerinden etkilenme gerçekten yok. Ben de eşim de kilolu değiliz, yatak kilomuz nedeniyle çökmeden yumusak bir yatış sağlıyor. Oldukça konforlu, dışı komple fermuar kaplı ve yıkanabilir bu da güzel bir özellik. Biz çok memnun kaldık. Özetle şiddetle tavsiye olunur:)

Emre A. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yaklaşık 2 ay önce aldığım yatağı deneme süreci boyunca kullandım, iş sebebiyle taşınmak zorunda kaldığım için iade etmem gerekti. Bu süreçte bana her konuda yardımcı olundu ve iade sağlandı. Herkese öneririm, ilerde tekrar kullanacağım bir marka.

miraç k. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★

YATAK İYİ FENA DEĞİL, KARGO, SERVİS HİZMETİ DE İYİ TEŞEKKÜRLER

Nevin g. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Çok araştırdım. Yumuşak bir yatak arıyordum. Bilinmedik bir marka diye tereddüt ettik. Fakat çok memnun kaldık. Derhal teslim ettiler. Iyiki hayatımıza girdin morpho. Teşekkür ederiz.

Mira Ö. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

İnternetten yatak almak konusunda gerçekten tereddütlerim vardı fakat muadil yataklara bakarken hep 2 kat fiyatlar çıktı karşıma üstellik almaya kalksak en erken 20 günde teslim. Eski yatağımdan kaynaklı bitmek bilmeyen bel ağrısı pupa yatak sayesinde 2 günde geçti bende ve eşimdede. İnanılmaz rahat ve konforlu. 2 günde teslim edildi. Sonsuz teşekkürler.

Volkan K. - Aydın Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Sırt agrılarım için almıştım gayet güzel ve rahat bir yatak

Ozan C. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Mükemmel

Aylin I. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Öncelikle çocuğum için yatak araştırması yaparken original modelinde karar kıldım fakat hemen ardından ilgili bir müşteri temsilcisi bize faydalı bilgiler verdi ve gerçekten memnun olduğumuz pupa modelini aldık. Oldukça rahat uyuyor. Ardından kendim için de aynısını aldım ve şimdilik memnunum. Yastık hediyesi için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Jamie I. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Gece saat 11pm de siparis verdim ertesi gun 11am de geldi. Inanilmaz hizli kargolama. Ondan oncesinde butun sorularima ve kafamdaki butun sorulara yanit verdiler. Yatak cok rahat ve aldiktan sonra daha derin uyudugumizu farketti eşimle boyun ve bel sorunlarimiz vardi onlar baya rahatladi. Ilk 1 hafta yataga alisma suresi var biraz sirtiniz alisyor onuda belirtmek isterim zaten yatak degisiminde hepsinde oluyor. Morphoya tesekuler 🙏🙏❤️

Cihan Y. - İstanbul Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Yatağı alalı on gün oldu gayet rahat ve kullanisli, volkan bey bizle satış öncesi ve sonrası çok güzel ilgilendi. Aradı sordu şikayetiniz var mı diye memnun olmadığınız bı durum var mı diye, bı önceki yatağı divan ev lateks plus almıştım yatak 10 gün sonra çöktü aylarca uğraşmanıza rağmen çökmüş yatağı elinde sopayla gelip duvar ustası gibi yataga koyup cokmemis dediler, yatin bakın nasıl çöktüğünü görün dememize rağmen öyle test edemiyoz dediler , sonrası Yataş tan gelenlerde duvar ustası cikti.tüketici hakem heyeti bilirkişi gönderdi yatağın bariz çöktüğünü belgeledi aylar sonra degistirebildim sonunda. Divan ev ve Yataş tan bu saatten sonra iğne almiyacagim. Arkadaşlar yatak alırken arastirip alın, binlerce lira verip rezil olmayın

Gürhan Ö. - Çanakkale Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Ürün beklentimizi tam olarak karşıladı. Bana göre bu fiyata göre kesinlikle alınabilir olduğunu söyleyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum

Faruk Ö. - Samsun Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak Satın Aldı. ★★★★★

Piyasadan ve internetten yaptığımız araştırma ve görüşmelerden sonra Morpho Yatak almaya karar verdik. Çocuğumuz skolyoz hastası.15 gündür kullanıyor. Çok rahat uyuduğunu ve ağrısının da hafiflediğini söylüyor. Çocuğumuz memnun olduğundan dolayı biz de çok mutluyuz.. Morpho Firmasını ve çalışanlarını tebrik ediyorum. Kaliteli, Şık ve Rahat yaptıkları ve bizleri memnun ettiği için

Muhammed K. - İstanbul Morpho Viscool Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Ürünü gerçekten çok beğendim. Dedikleri gibi jel katman normal bir yastığa göre daha serin tutuyor. Öneririm :)

ibrahim p. - Sivas Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Rahat mı rahat güzel mi güzel kaliteli mi kaliteli bir yastık teşekkürler Morpho

Metin B. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Orjinal seri yatak ve visko yastık aldık çok memnunuz müşteri hizmetlerinden merve hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederiz .cuma akşam aldık cumartesi 11 de geldi

Tolga Ş. - İzmir Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Biraz yüksek bir yastık, çok memnunum terletmiyor. Yastığı gece boyu çevirip durmak zorunda kalmıyorum.

Cavit G. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Yatak ile beraber almıştık, iyiki almışız. Gerçekten ihtiyacımız varmış.

KÜRŞAD G. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı ★★★★★

Boyun düzleşmesi sorunum için tercih ettim ve çok memnunum. Rahat ve fazlaca hava alması nedeniyle gece terlemeleri ve uykumun bölünmesi dertlerinden de kurtuldum. Harika bir ürün.

FIRAT Y. - Bursa Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Hızlı kargo güzel ürünler , Teşekkürler

HAKKI M. - Balıkesir Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Çok güzel bir yastık,daha önce de bu yastıktan satın almıştım,bu ikinci yastığı kızıma aldım,o da çok memnun kaldı.

Pınar Ç. - Bursa Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Çok rahat, uyku kalitem arttı…

Ersin Ö. - Tekirdağ Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Yastik cok güzel boynumuzu cok rahatlatti

Arzu T. - Aydın Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Gerçekten çok iyi bir ürün. Yıllardır boyun fıtığı nedeniyle uykularım kalitesiz. Çok ürün denedim. Yastık yüksekliğini nasıl ayarlarsam ayarlayayım bir türlü rahat edemiyordum. Ama bu yastık kafanızı koyduğunuzda uygun şekli alıyor ve kesinlikle rahat ediyorsunuz. Artık uyuyabiliyorum. Teşekkürler morfho sleep.

hasan c. - Antalya Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Yastık efsane. şimdiye kadar yastıkta yatmadığımı bu yastıkları alınca fark ettim. evde ben yatacağım kavgası var. teşekkürle morpho

Barış a. - Kocaeli Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Yastıkla rahat yatamayan biri idim geçmişte :)

Aslı K. - Aydın Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Morpho Visco yastık sayesinde rahat ve huzurlu bir uyku uyuyorum… boyun fıtığım var ağrıdan gece hiçbir yastık kar etmiyordu ama artık çok rahat ettim Morpho Visco yastık sayesinde 😴çok teşekkürler 🙏 Herkese tavsiye ediyorum

Deniz t. - Trabzon Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Rahat

Atakan D. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Çok farklı, yenilikçi, beklediğimden daha dada rahat ürünler..

HANDAN H. - Ankara Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Uzun zamandır aradığım rahatlıkta yastığımı buldum.Artık sabahları ağrısız uyanıyorum.Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler....

Orhan E. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

YASTIKLARINIZ GERDEKTEN MUKEMMEL. HEM KUMAS OLARAK , HEM ICERIK OLARAK . RAHAT , HUZURLU , ERGONOMIK . HERKESE TAVSIYE EDERIM , ZIRA HER YASTIK, YASTIK DEGILDIR . SIZIN YASTIKLARINIZIN YARATTIGI FARK UYKU FARKI. SEVGILERIMLE ORHAN ERDIM

Satu D. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★

Yatağımı alalı 2 ay oldu deneme suresindeyim ama şimdilik iyi, kaliteli hizmet ve ürünün arkasında duran bir firma tavsiye ediyorum,yastık da aldım ondan çok memnunum boyun ağrım geçti

Selçuk e. - Balıkesir Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Çok rahat uyuyorum terleme sorunum bitti tebrik ederim

Sami T. - Aydın Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Fazla söze gerek yok, emeğinize sağlık Herkese tavsiye ediyorum 🙏 best one morpho

Berivan A. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Çok rahat bi yastık herkese tavsiye ederim 👍

İmdat D. - Denizli Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Simdilik güzel memnunum üzerinden kalkınca hemen eski halini alıyor umarim zamanla çöküntü olmaz tavsiye ederim.

Mahmut M. - İzmir Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

anlatıldığı gibi kaliteli malzeme kullanılmış

Gizem T. - İzmir Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

İnternette baya araştırp 2 yastık aldım morphodan gerçekten cook memnunum , yastıgın yumuşaklıgı süper

Muhammet E. - Sivas Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

Gecen hafta denemek için 1 tane aldım , ilk bakışta emin olamadım , bugun kullanalı 3 gün oldu cok ta memnunum birtanede eşim için sipariş verdim.

Cihan E. - İstanbul Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

2 adet aldım ve 5 gündür kullanıyorum. Kumaş yüzeyi çok güzel hatta yastık kılıfı kullanmadan kullanıyorm çok ta memnunum , cok yüksek paralar vermeye gerek yokmuş diyorm.Teşekkürler Morpho !

Cüneyt Ş. - İzmir Morpho Visco Yastık Satın Aldı. ★★★★★

İnternette visko adı altında onlarca ürün var daha öncede alıp hüsrana ugramıştım ama morpho nun yastıgı öle dgl gerçekten visko bence hem yumuşak hem de başınızın şeklini alıyor hissedebiliyosunz ve fiyatıda öle bin tl ler fln dgl bence cok makul

Temel K. - Kocaeli Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

Kızımın uyku kalitesi arttı çok beğendi, emeği geçen herkese teşekkür ederim

MERVE S. - İstanbul Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

Merhaba ürün bir harika çift taraflı olması mükemmel ve öyle bir hızda geldi ki gece 22.30 gibi sipariş verip sabah 09:00 da kapımızdaydı temsilcisinden kargo taşımacılığına kadar cok ilgiliydiler tekrardan çok teşekkür ediyorum

Murat O. - İstanbul Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

Acil ihtiyac dogudugunda gun icinde teslimat yapabildiler. Musteri hizmetleri cok yakindan ilgilendi ve teslimata kadar her asamada bilgilendirdi. Diger firmalar bir aya yakin teslim suresi verdiler. Yatak gayet kaliteli.

Ozan M. - İstanbul Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★

Zamanında ve hızlı teslimat için tşekkürler. Paketleme konusuna biraz daha dikkat edilebilir yada logistic firmasından kaynaklı hata olabilir.

Devran M. - İstanbul Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

Bebek yatağı almak ve araştırmak için açıkçası cok vaktim olmadı sosyal medyada reklamına rastlayıp aldım. 40 güne yakın süredir kullanıyoruz çokta memnunuz Teşekkürler

Şengül S. - Bursa Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

Bir cok markanın bebek yatağını inceledim , binlerce lira vermenize hiç grek olmadığını anladım. Morpho bebek yatağı gayet güzel ve kullanışlı ne sert ne yumuşak.

Nimet D. - İzmir Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

İnternette onca araştırmadan sora reklam olarak çıktı karşımıza bu marka bizde begendik ve aldık muadilleri bin tl ve üzeri rakamlar isterken bu fiyatlara olması cok memnun ediciydi iyikide almışız , bu arada her iki tarafınıda kullanabiliyo olmak çok güzel , dün ilk defa yıkadım kumaşını çokta rahat söküp taktım diyebilirim, gayet kullanışlı.

Gamze T. - İstanbul Morpho Bebek Yatağı Satın Aldı. ★★★★★

Cocugum için aldık ve cok memnunuz , özellikle kumaşının yüzeyi gerçekten cok yumuşak ve tatlı.Sitede belirtildigi üzere henüz talihsiz bir kaza geçirmedik o yüzden sıvı geçirip geçirmedigini kontrol edemedim ,ama eminim ondanda sorun olmayacaktır.Bence bi kaç bin TL vermeye gerek yok.

Arif İ. - İstanbul Morpho Glowy Light Satın Aldı.

Kullanışlı ve şık

KÜRŞAD G. - İstanbul Morpho Glowy Light Satın Aldı. ★★★★★

Ürünün tasarımı çok güzel. Aynı zamanda şarj ünitesinin olması, lambanın tek başına kullanılabilmesi artıları. Bu fiyata göre çok iyi bir ürün.

emre e. - İstanbul Morpho Glowy Light Satın Aldı. ★★★★★

İhtiyacım olan gece lambası ve baş ucu telefon şarj ihtiyacımı karşıladı. Hızlı teslimat ile ertesi gün elime ulaştı. Teşekkürler morpho :)

İrfan Ç. - Ankara Morpho Glowy Light Satın Aldı. ★★★★★

Kullanışlı bir ürün.

Semra T. - İstanbul Morpho Glowy Light Satın Aldı. ★★★★★

Ürün orijinal ve güzel tasarlanmış. fakat telefonumu kablosuz şarj etmek için GlowyLight ın devamli fişe takılı olması çok kötü.

Volkan T. - İstanbul Morpho Glowy Light Satın Aldı. ★★★★★

Gündüzleri çalışma masam da geceleri yatak odamda kullanıyorum, muazzam.

Merve Y. - Kastamonu Morpho Glowy Light Satın Aldı. ★★★★★

Çocuğumun odasına o uyurken girip çıkarken kullanmak için aldım. Tavsiye ediyorum.

Fatoş G. - İzmir Morpho Glowy Light ★★★★★

İş yerine şarj aleti taşımaktan sıkılmıştım sabit orda dursun diye aldım. Bilgisayara takip kullanıyorum. Çok iyi.

Nurettin O. - İstanbul Morpho Glowy Light ★★★★★

Akşamları kitap okumadan yatmamayı bir alışkanlık haline getirmek istiyordum. Bu lamba hem telefonumu şarj ediyor, hem de komforlu bir şekilde kitap okumamı sağladı. Hızlı ve kapıma kadar gelen teslimat için teşekkür ederim.

Özgür T. - İstanbul Morpho Glowy Light ★★★★★

Yatak odamda hem gece lambası hem şarj aleti olarak kullanıyorum.